Cześć! Jestem Dagmara- nauczycielka, oligofrenopedagog, żona, robótko i zakupoholiczka... Podstaw szydełkowania nauczyła mnie babcia w dzieciństwie, ale dopiero kilkanaście lat później zaczęłam pracować na schematach. Na blogu prezentuję swoje prace, ale nie tylko szydełkowe. Od jakiegoś czasu również szyję, a także lubię eksperymentować z innymi technikami. Zapraszam!
| < Marzec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Zakładki:
Ciekawe blogi- blogspot
Ciekawe blogi- blox
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

zBLOGowani.pl

amigurumi

niedziela, 09 października 2016

    Dzień za dniem leci tak szybko, że nie mam czasu nawet się za siebie obejrzeć. W tym tygodniu udało mi się uszyć dwa zamówienia od specjalnych osób (niebawem się pochwalę :p). Teraz pracuję nad kolejną chustą, a nawet dwoma, dawno zaczętą narzutą na sypialniane łóżko, nowym Cal'em, podkładkami sowami pod talerze i kubki... w tle oczywiście ośmiornice, a w głowie sto kolejnych pomysłów... to już chyba choroba :)
    Tym razem do pokazania mam szmatko-przytulankę misię Klementynkę. Będzie ona upominkiem dla pewnej małej dziewczynki, która lada chwila przyjdzie na świat. Wykonałam ją z bardzo dobrej gatunkowo i przyjemnej bawełny Grundl Cotton Fun ze sklepu Liloppi. Jak dotąd najczęściej używałam włóczki bawełnianej Camilla i nadal bardzo ją lubię. Cotton Fun jest grubsza i świetnie nadaje się między innymi właśnie na maskotki. Kolory są bardzo ładne, nasycone. Na pewno jeszcze nie raz będę ją wykorzystywać. Żałuję bardzo, że nie można z niej robić ośmiorniczek, bo wyszłyby bardzo "gęste" i ładne.

    W planach mam zrobienie innych maskotek z książki Zoomigurumi 4, tylko nie wiem kiedy ;p
    Pozdrawiam :)