Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :

amigurumi

niedziela, 09 października 2016

    Dzień za dniem leci tak szybko, że nie mam czasu nawet się za siebie obejrzeć. W tym tygodniu udało mi się uszyć dwa zamówienia od specjalnych osób (niebawem się pochwalę :p). Teraz pracuję nad kolejną chustą, a nawet dwoma, dawno zaczętą narzutą na sypialniane łóżko, nowym Cal'em, podkładkami sowami pod talerze i kubki... w tle oczywiście ośmiornice, a w głowie sto kolejnych pomysłów... to już chyba choroba :)
    Tym razem do pokazania mam szmatko-przytulankę misię Klementynkę. Będzie ona upominkiem dla pewnej małej dziewczynki, która lada chwila przyjdzie na świat. Wykonałam ją z bardzo dobrej gatunkowo i przyjemnej bawełny Grundl Cotton Fun ze sklepu Liloppi. Jak dotąd najczęściej używałam włóczki bawełnianej Camilla i nadal bardzo ją lubię. Cotton Fun jest grubsza i świetnie nadaje się między innymi właśnie na maskotki. Kolory są bardzo ładne, nasycone. Na pewno jeszcze nie raz będę ją wykorzystywać. Żałuję bardzo, że nie można z niej robić ośmiorniczek, bo wyszłyby bardzo "gęste" i ładne.

    W planach mam zrobienie innych maskotek z książki Zoomigurumi 4, tylko nie wiem kiedy ;p
    Pozdrawiam :)

| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Zakładki:
Ciekawe blogi- blogspot
Ciekawe blogi- blox
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl