Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :

dywaniki

piątek, 26 lutego 2016

    Ostatnio mam pełne ręce roboty. Kilka robótek zaczętych, ale skrupulatnie wszystko kończę. Dzisiaj chciałam zaprezentować Wam mały, ozdobny dywanik zrobiony na podstawie popularnego wzoru. Ma niespełna 70 cm średnicy, a wykonałam go ze sznurka wędliniarskiego. Nieduży nakład finansowy, a efekt bardzo zadowalający. Z racji swoich rozmiarów i koloru pasuje do różnych wnętrz i można go położyć praktycznie w każdym miejscu. Na zdjęciach tego nie widać, ale udało mi się zamówić dwa odcienie wcześniej wspomnianego sznurka, stąd też dywanik naokoło ma troszkę inny odcień, co dokłada mu oryginalności.
    Z pewnością sznurek wędliniarski to nie ta sama jakość, co dobry sznurek bawełniany, ale cena jest zachęcająca. Ten dywanik akurat nie jest dla mnie, ale niewykluczone, że sobie również taki sprawię :)

    Dorzucam jeszcze zdjęcie moich nowych magnetycznych puszek, o których wspominałam w poprzednim poście ;p

    Jak zawsze dziękuję za tak liczne odwiedziny :*

    Pozdrawiam :*

| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Zakładki:
Ciekawe blogi- blogspot
Ciekawe blogi- blox
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl