Cześć! Jestem Dagmara- nauczycielka, oligofrenopedagog, żona, robótko i zakupoholiczka... Podstaw szydełkowania nauczyła mnie babcia w dzieciństwie, ale dopiero kilkanaście lat później zaczęłam pracować na schematach. Na blogu prezentuję swoje prace, ale nie tylko szydełkowe. Od jakiegoś czasu również szyję, a także lubię eksperymentować z innymi technikami. Zapraszam!
| < Marzec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Zakładki:
Ciekawe blogi- blogspot
Ciekawe blogi- blox
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

zBLOGowani.pl

dywaniki

piątek, 26 lutego 2016

    Ostatnio mam pełne ręce roboty. Kilka robótek zaczętych, ale skrupulatnie wszystko kończę. Dzisiaj chciałam zaprezentować Wam mały, ozdobny dywanik zrobiony na podstawie popularnego wzoru. Ma niespełna 70 cm średnicy, a wykonałam go ze sznurka wędliniarskiego. Nieduży nakład finansowy, a efekt bardzo zadowalający. Z racji swoich rozmiarów i koloru pasuje do różnych wnętrz i można go położyć praktycznie w każdym miejscu. Na zdjęciach tego nie widać, ale udało mi się zamówić dwa odcienie wcześniej wspomnianego sznurka, stąd też dywanik naokoło ma troszkę inny odcień, co dokłada mu oryginalności.
    Z pewnością sznurek wędliniarski to nie ta sama jakość, co dobry sznurek bawełniany, ale cena jest zachęcająca. Ten dywanik akurat nie jest dla mnie, ale niewykluczone, że sobie również taki sprawię :)

    Dorzucam jeszcze zdjęcie moich nowych magnetycznych puszek, o których wspominałam w poprzednim poście ;p

    Jak zawsze dziękuję za tak liczne odwiedziny :*

    Pozdrawiam :*