Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :

robótki z elementów

niedziela, 16 listopada 2014

    Osobiście uwielbiam rustykalny styl wystroju wnętrz, choć często mieszam go również z nowoczesnością ;p Ozdobne poszewki na poduszki są czymś wyjątkowym i dekoracyjnym. Schematów na szydełkowe kwadraty jest bardzo dużo. Moja szydełkowa poduszeczka wykonana jest z kwadratów babuni z różą w środku. Nie jest to nic trudnego do wykonania, ale moim zdaniem jest urzekająca. Z powodzeniem można zrobić ją w bardziej pastelowych kolorach... do wyboru do koloru, jak komu pasuje.

 

   Specjalnie dla Was- odwiedzających mój blog, przygotowałam schemat ma wykonanie kwadratu babuni z różą w środku. Z racji, że element ten robi się niejako w przestrzeni, a schemat jest przedstawiony w powierzchni płaskiej, opatrzyłam go dodatkowo opisem, żeby wszystkie kroki były dostatecznie klarowne i zrozumiałe :) Ze wszystkimi chętnymi się podzielę, proszę tylko napisać.

    Miłego robótkowania :)

| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Zakładki:
Ciekawe blogi- blogspot
Ciekawe blogi- blox
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl