Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :

zawieszki okienne

poniedziałek, 12 stycznia 2015

    Na dworze pogoda straszna... Ani to zima, ani jesień, ani wiosna... Wczoraj grzmoty, błyskawice... a u mnie w domu jak zawsze wesoło i kolorowo.
    Tym razem chciałam Wam zaprezentować motyle, które są zawsze świetnym pomysłem czy na prezent, czy dekorację własnego wnętrza. W swojej karierze szydełkowej robiłam już kilka motylków, ale schematów mam znacznie więcej (można je pobrać ;p) i z pewnością jeszcze wykonam niejednego :)

    Schematy motylków do pobrania :)

środa, 03 września 2014

    Pewnego dnia dostrzegłam w jednej kwiaciarni szydełkową sowę, która spodobała mi się do tego stopnia, że musiałam mieć taką samą. Zakup nie wchodził w grę, bo przecież sama umiałam robić na szydełku. Mój wtedy jeszcze nie mąż stwierdził, że to żaden problem- wystarczy zapytać Pani w kwiaciarni. No niby tak, ale było mi jakoś niezręcznie. Najpierw postanowiłam przeszukać zasoby internetowe, a dopiero w przypadku niepowodzenia udać się ponownie do kwiaciarni z prośbą. Jak postanowiłam, tak zrobiłam... Po przyjściu do domu zasiadłam do komputera i po pewnym czasie znalazłam :)
    Najpierw zrobiłam prototyp dla siebie:


    Mama gdy ujrzała moją sówkę, zapragnęła również takiej ozdoby. Nawet wskazała miejsce, w której będzie ona wisieć. Wybrała sobie kolor i tak powstała następna:

    Później babcia zamówiła ;p

    A teraz w niedalekiej przyszłości będę robiła następną dla cioci :)

| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Zakładki:
Ciekawe blogi- blogspot
Ciekawe blogi- blox
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl