Cześć! Jestem Dagmara- nauczycielka, oligofrenopedagog, żona, robótko i zakupoholiczka... Podstaw szydełkowania nauczyła mnie babcia w dzieciństwie, ale dopiero kilkanaście lat później zaczęłam pracować na schematach. Na blogu prezentuję swoje prace, ale nie tylko szydełkowe. Od jakiegoś czasu również szyję, a także lubię eksperymentować z innymi technikami. Zapraszam!
| < Sierpień 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Zakładki:
Ciekawe blogi- blogspot
Ciekawe blogi- blox
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

zBLOGowani.pl
czwartek, 17 sierpnia 2017

    Urlop minął niepostrzeżenie i trzeba było wrócić do szarej rzeczywistości. Z dnia na dzień ubyło czasu na robótkowanie. Poza tym powoli zaczynam urządzać swoją nową pracownię, tylko swoją, wymarzoną. Będzie to chyba najbardziej wypieszczone pomieszczenie w całym domu. Nawet sama kładę cegiełki na ścianę. Na pewno pochwalę się efektami, gdy już wszystko będzie gotowe :)
    Jak już kiedyś pisałam, wspólnie z Karoliną z Liloppi założyłyśmy grupę na Facebook'u "Chusty i szale razem dziergane", na którą wszystkich serdecznie zapraszamy. Celem grupy jest wspólne realizowanie projektów, które proponujemy. Co ok. 5-8 tygodni zaczynamy nową pracę szydełkową, bądź drutową (na zmianę). Pomagamy sobie, dopingujemy, chwalimy się...
    Jako pierwszą robiłyśmy chustę o nazwie "Lost in Time" z dość popularnego ostatnimi czasy wzoru. Swoją wykonałam z włóczki akrylowej Muffin dostępnej tutaj. Robiło się fantastycznie, miło i przyjemnie. Już mam w planach kolejne rzeczy z tej włóczki.


 

    Obecnie dziergamy chustę o nazwie "Arabella", bardzo wciągający wzór :) Zachęcamy :)
    Dziękuję za miłe słowa odnośnie mojego kardiganu.

    Pozdrawiam serdecznie :*