Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
wtorek, 02 września 2014

    Przez cały okres mojej pracy twórczej nazbierało się trochę prac, a cały czas powstają następne, dlatego minie trochę czasu zanim je przedstawię. Teraz nie wiem od czego zacząć ;p Pokażę Wam moje pierwsze dwie serwetki, od których rozpoczęłam szydełkowanie po latach. Pierwsza z nich zrobiona techniką siatkową, której przedtem w ogóle nie znałam. Było to dokładnie przed Sylwestrem jeszcze w 2012 roku :)

Mniej więcej w tym samym czasie zrobiłam inną serwetką wg schematu z gazetki :) Byłam niezwykle dumna, że udało mi się samodzielnie go rozszyfrować.

    Od tej pory powstało mnóstwo innych prac, które będę prezentować na łamach niniejszego bloga :)

    Mam na imię Dagmara i aktywnie szydełkuję od około 2 lat, jednak umiejętność tą posiadłam już znacznie wcześniej. Samych podstaw nauczyła mnie babcia, której za to serdecznie dziękuję, bo dzięki temu dowiedziałam się co z czym i jak ;p Obecnie uczeń przerósł mistrza i wnuczka lepiej szydełkuje od babci :)
    Oprócz tego jestem nauczycielką w przedszkolu, stąd też często wykonuje różnego rodzaju ozdoby z papieru, których zdjęcia również postaram się tutaj zaprezentować.
    Ale to jeszcze nie wszystko...
    Jakiś czas temu dorobiłam się maszyny do szycia. W końcu zrealizowałam marzenie, które dojrzewało we mnie przez bardzo długi czas. Oczywiście nie mam zamiaru być zawodową krawcową, ale samo szycie małych drobiazgów sprawia olbrzymią radość.
    Swoje prace prezentuję na Facebooku, ale stwierdziłam, że to trochę za mało, bo same zdjęcia prac nie oddają ich charakteru, jeśli nie są opatrzone jakimkolwiek komentarzem i opisem ze strony autora :) Będę się starać w miarę systematycznie dodawać wpisy i dzielić się wszystkim z Wami- czytelnikami i obserwatorami :)

09:08, daga313
Link Komentarze (2) »
1 ... 51 , 52 , 53
 
| < Kwiecień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Zakładki:
Ciekawe blogi- blogspot
Ciekawe blogi- blox
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

zBLOGowani.pl