Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Miętowe etui

    W mojej pracowni ostatnio powstały dwa kolejne etui z miętowymi wykończeniami.

    Pierwsze w alpaki na druty skarpetkowe od rozmiaru 2.0 mm aż do 15.0 mm. Sama w swoim zbiorze nie posiadam tak grubych drutów skarpetkowych, ale też chyba nie mam takiej potrzeby. Chociaż patrząc z drugiej strony, to kilkudziesięciu par drutów, czy szydełek też nie potrzebuję, a mam ;p

    Drugie uszyłam z nowej tkaniny bawełnianej ze złotymi błyszczącymi elementami w pandy. Materiał piękny, więc i gotowy wyrób wyszedł nietuzinkowy.Etui przeznaczone jest na druty wymienne oraz skarpetkowe :)

    Pozdrowienia :*

niedziela, 10 lutego 2019, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2019/02/12 08:52:21
Ładne!
Zobacz, jakie ciekawe, szydełkowane www.boredpanda.com/crocheted-seafood-kate-jenkins/
-
2019/02/12 09:00:21
O kurcze! Super! Można się nabrać, że to prawdziwe :)
-
2019/02/13 18:05:43
Prawda? :) Też mi się spodobało, że wszystko jest tak dopracowane w szczegółach :)
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl