Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Etui z łowickimi motywami

    Święta w pełni i choć w moim rejonie nie ma śniegu, to jednak atmosfera jest :) Lubię ten czas spokoju, kiedy pogoń się już kończy. Ogień w kominku, robótka, miłość...
    Dziś znalazłam czas, żeby pokazać zaległe dwa etui na druty i szydełka, które już dawno są u swoich właścicieli i godnie im służą :) Obie Panie zapragnęły przyborników w łowickie kwiaty. W ferworze szycia i tworzenia, zapomniałam niestety zrobić ładnych zdjęć i mam tylko robocze, ale coś tam widać.

    Już szyją się kolejne :) Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt :)

wtorek, 25 grudnia 2018, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2019/01/15 13:53:41
piękne etui ,kolorki super
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl