Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Chusta "Strzałka"- "Honey Bee"

    Ostatni dzień roku. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że to był dobry rok, choć następny będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Dużo działo się w pracowni i w życiu.
    Dzisiaj pokażę ostatnią chustę skończoną w 2018 roku. Bardzo delikatna, zwiewna, a zarazem niezwykle ciepła "Strzałka". Powstała z 1400 m Liloppi Swinga w kolorze Honey Bee. Praca ze swingiem jest zawsze przyjemnością i choć przerobienie go na drutach, zajmuje mi znacznie więcej czasu, niż na szydełku, to jednak efekt wynagradza. Chusta wyszła spora, idealna, aby dobrze się opatulić. Dzięki temu można zawiązać ją na różne sposoby.

    Wszystkim odwiedzającym mój blog, życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, aby wszystkie zmartwienia i problemy udało się opanować, a nowe żeby się nie pojawiały. Oprócz tego zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności :)

poniedziałek, 31 grudnia 2018, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2018/12/31 17:45:36
Wszystkiego dobrego Dagusiu !! niech się spełnią Twoje marzenia. !!!!
-
2018/12/31 18:32:54
Piekna chusta! Wszystkiego dobrego w Nowym roku!
-
2019/01/05 20:25:27
Śliczna chusta i przepiękne kolory. Mi się ze Swingiem też cudnie pracowało i pewnie jeszcze wrócę do tej włóczki :) A niestety z drutami dopiero zaczynam swoją przygodę, więc pewnie zanim do strzałki dojdę, to minie jeszcze trochę czasu ;) Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, niech Ci się spełnią wszystkie marzenia i rozwijaj się robótkowo :)
-
2019/01/15 13:50:02
Piękna chusta , kolorki przepiękne
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl