Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Chusta "Arrows Down"- "Softness"

    W końcu chusta "Arrows Down" z Liloppi Swing w kolorze "Softness" doczekała się zdjęć i prezentacji :) Długo zrobiona czekała na zblokowanie i chwosty, a później na sesję. Ostatnie dni są dla mnie pełne emocji ze względów osobistych, dlatego jakoś mniej mam czasu na robótki, choć zawsze staram się go znaleźć i się odprężyć.
    Wzór chusty zakupiony na Raverly- prosty, elegancki i w dobrym guście. Zużyłam 1400 m Swinga i otrzymałam chustę o rozpiętości nieco ponad 180 cm. Świetnie się robiło :)
   Dziś przed obiektywem Karoliny z pięknej sukience od Zoozoola.

    Jak Wam się podoba?

    Pozdrawiam serdecznie :*

 

 

niedziela, 02 grudnia 2018, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2018/12/16 09:15:13
Następna śliczna chusta super wykonana...i do tego takie ładne zdjęcia:)
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl