Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Chusta "Sine Wave"- "Watermelon Hell Raiser"

    Mój poprzedni zaprojektowany wzór "Favola" zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Dostępny jest tutaj. Opracowanie zawiera zarówno opis, zdjęcia, jak i schemat graficzny. Wszystkich zainteresowanych zapraszam również do wspólnego szydełkowania "Favoli" na facebook'owej grupie.
    Dziś zaprezentuję Wam drugą chustę mojego projektu "Sine Wave" (ang. sinusoida). Wykonałam ją z jednego motka Scheepjes Whirl i jednego Whirlette. Nie wymaga specjalnych umiejętności, gdyż składa się z samych oczek łańcuszka i słupków, przerabianych w różny sposób. Daje nam to efekt fali, co przy włóczkach ombre, sprawia wrażenie głębi. Niebawem skończę opracowywać wzór i po pomyślnym przejściu testów, również trafi do sprzedaży :)

    Na sesję tejże chusty wybrałam dość ciekawe miejsce- opuszczony neobarokowy Pałac Durra w Bełczu Wielkim (woj. dolnośląskie), w którym po II Wojnie Światowej mieściła się szkoła, a później ośrodki wychowawcze. To naprawdę piękny budynek, dlatego wielka szkoda, że splot różnych wydarzeń spowodował takie jego zniszczenie. Czuć tam magię i coś wyjątkowego.
    Wracam do kolejnych robótek :)
    Pozdrawiam serdecznie :*

poniedziałek, 12 listopada 2018, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Szydełkowa paska Kaśki, *.dialeo.pl
2018/11/12 13:51:39
Piękna! I jakie cudowne kolory!
-
2018/11/12 14:23:01
super,piekna kolorystyka i urocze chwosty,
-
2018/11/13 07:52:44
Przepiękna chusta, aż chce się otulić :). Chwosty dodają smaczku.
-
2018/11/24 09:32:41
Piękna, piękna i kolorystycznie do kurteczki pasuje jak ulał ;)
-
2018/12/16 09:11:02
Śliczna chusta, pięknie kolory się układają, pozdrawiam
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl