Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Chusta "LeeLoo"- "Latte Machiatto"

    Pogoda piękna, na chwilę powróciła wiosna tej jesieni :) Dzięki temu mogłam zrobić małą sesję mojej nowej chusty "LeeLoo" by Bernadette Ambergen. Cudny wzór, który prawie robił się sam. Choć składa się z dużej ilości słupków, nie jest bardzo czasochłonna. Wzór jest płatny, ale wart każdej złotówki. Zawiera zarówno opis w języku angielskim, jak i schemat graficzny.
   Swoją "LeeLoo" wykonałam z Liloppi Swing wg własnej kompozycji kolorystycznej, która teraz jest dostępna jest w sklepie pod nazwą "Latte Machiatto". Jak zwykle włóczka mnie nie zawiodła. Chusta jest miękka i lekka, a zarówno ciepła. Można ją nosić przez cały rok :) Ma ponad 210 cm szerokości, a zużyłam na nią 1400 m.

    Mam też ochotę na taką chustę dla siebie :) Wzór mnie urzekł :)

    A jak Wam się podoba?

sobota, 06 października 2018, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2018/10/07 09:47:55
Niby prosty wzór ale właśnie w tym jego urok. Mam wrażenie, że właśnie takie najprostsze wzory są jednocześnie najbardziej eleganckie. Piękna kolorystyka :)
-
2018/10/22 17:54:24
Przepiękna chusta
-
2018/11/07 16:15:57
Jestem miłośniczką trójkątnych chust :) bardzo fajnie też pasują do jesiennych/wiosennych kurtek żakietowych. Są idealne, zamiast szalików. Bardzo ładna jest ta Twoja :) pozdrawiam
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl