Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Chusta "Favola"- "Colour Madness"

    W tym piękna pogoda nas rozpieściła, ale niestety w końcu trzeba się zmierzyć z jesienią. Lubię tę porę roku ze względu na długie wieczory i robótkowanie, ale aura nie jest przeważnie zbyt korzystna. Z tego względu lubię rozweselić sobie ten czas kolorami.
    Właśnie dlatego powstała kolejna energetyczna chusta wg mojego własnego projektu "Favola"- z języka włoskiego "bajka". Ma ponad 190 cm szerokości, a powstała z 1500 m Liloppi Swing w kolorze "Colour Madness".

 

    Obecnie wzór jest testowany przez szydełkoholiczki po fachu. Po przejściu testów będzie opublikowany na platformie, gdzie będzie można go zakupić. Jest prosty w wykonaniu, więc nawet początkujący powinien nie mieć żadnych problemów :) Na końcu chusty jest ozdobna bordiura. Opracowany wzór posiada zarówno opis, schematy, jak i zdjęcia wykonania trudniejszych kroków.
    Kocham kolory, dzięki nim humor zawsze się poprawia... a Wy jakie macie sposoby na jesienną chandrę?

    Pozdrawiam Was serdecznie i przesyłam garść promieni słonecznych :)

 


   

piątek, 19 października 2018, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2018/10/20 09:37:50
Piękna chusta! Jedna z najładniejszych jakie ostatnio widziałam. Cudne kolory i ciekawy wzór.
-
2018/10/21 17:38:54
Ten motek to prawdziwy Color Madness! :D Chusta wyszła jak zawsze rewelacyjna, na pewno będzie się odznaczała na tle czerni i szarości, które z jakiegoś powodu przywdziewają Polacy na zimę...
-
2018/10/21 17:39:51
Świetna :)
-
2018/10/22 17:57:56
Przepiękna ta chusta , kolorki super
-
2018/11/04 20:44:13
Śliczna chusta :)
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl