Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Drutozlot 2018- Fotoreportaż

    Tyle czekania, przygotowań, a już po :( Czas leci nieubłaganie i pozostawia wspaniałe wspomnienia. Chciałam po krótce pokazać Wam to wspaniałe wydarzenie.
    Mnóstwo sympatycznych ludzi, cudownych stoisk z fantastycznymi włóczkami.

    Oczywiście również Liloppi miało swój kramik, na którym można było pooglądać, bądź kupić wełenki :)

    W ostatnim poście wspominałam, że moja chusta "Crazy Octopus"- "New York" powstała właśnie do drutozlotowej kreacji- "firmowej" sukienki :)

    Oczywiście nie obyło się również bez drutozlotowych chust z owieczkami, które również zostały przygotowane przez różne dziewiarki specjalnie na tą okazję.

    ... i na zakończenie zdjęcie grupowe "Dzianej Bandy" :)

    Emocji tego dnia nie da się ani opisać, ani nawet pokazać na zdjęciach. Trzeba je zwyczajnie przeżyć, a raczej niezwyczajnie, bo to coś niesamowitego. Tyle pozytywnej energii i zakręconych twórczo ludzi w jednym miejscu.
    Do zobaczenia za rok!!! :)

poniedziałek, 03 września 2018, daga313
Tagi: Drutozlot

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2018/09/05 18:43:47
Jestem na 100% przekonana - za rok też chcę! Nawet na drutach się nauczę, a co! :D
-
Gość: Szydełkowa paska Kaśki, *.dialeo.pl
2018/09/05 20:39:56
Wiedziałam, że o czymś zapomniałam w mojej chuście :). Pompony! Musze je dorobić, albo może chwościki? Coś na pewno dorobię. Mam nadzieję, że i ja za rok już się w końcu pojawię, bo jak widać na zdjęciach impreza jest niesamowita ;).
-
2018/09/05 21:54:40
Serdecznie zapraszam :)
-
2018/09/14 12:39:34
Fajna impreza.
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl