Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Chusta "Crazy Octopus"- "New York"

    Drutozlot już za 3 dni. Z tej okazji jeszcze zanim zrobiłam chustę z owieczkami, zaczęłam inną, która będzie towarzyszyć mi na tej imprezie. Kolory Liloppi Swing zostały skomponowane tak, aby pasowały do sukienki, które będziemy miały ubrane z Karoliną w Toruniu :)
    Wzór na tę chustę dostępny będzie na naszej grupie "Chusty i szale razem dziergane" już w połowie września, bo jest to wrześniowe wyzwanie.

    Oczywiście relację z Drutozlotu zdam ze szczegółami, wtedy też będziecie mogli zobaczyć, jak chusta komponuje się z sukienką.
    Pozdrawiam serdecznie :)

środa, 29 sierpnia 2018, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2018/08/30 19:03:34
New York :) znaczy się amerykańska :) śliczna , mam w planie udziergać :) pozdrawiam
-
2018/09/03 17:29:20
Hej. Twój blog zajmuje na bloxie w rankingu popularności wszystkich kategorii 152 miejsce. A wszystkich blogów jest 660444. Gratulacje :)
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl