Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Chusta "Luria"- "Glamour"

    Wakacje miałam bardzo szczegółowo zaplanowane w kwestii robótek, które chce/muszę zrobić. Jednak plany, jak to plany czasami muszą ulec zmianie. Tak również było w tym przypadku. Mając już rozgrzebanych kilka chustowych projektów (o innych nie wspominając), jakieś trzy tygodnie temu uświadomiłam sobie, że nie będę miała czym nakryć ramion w kościele podczas ślubnej ceremonii szwagra. Dwa dni biłam się z myślami, czy zaczynać, czy nie. W końcu uległam :)
    Nad włóczką nie musiałam się długo zastanawiać. Miałam cudowną Liloppi Souffle Lux z błyszczącą nitką, która idealnie sprawdzi się przy eleganckich stylizacjach, ale oczywiście nie tylko. Później nadeszła faza poszukiwania wzoru. Chciałam jakiś, którego jeszcze nie robiłam, a jednocześnie ażurowy, aby z 900 m włóczki wyszła spora chusta. Udało mi się znaleźć odpowiedni na blogu "A Time For All Seasons" o nazwie "Luria". Powstała spora ponad 2 m chusta :)

    Ciężko było uchwycić aparatem błyszczącą nitkę ;p
    Jutro wyjeżdżam w końcu na upragniony urlop, ale oczywiście nie od robótek :)
    Pozdrawiam serdecznie :)

 

 

wtorek, 31 lipca 2018, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: , *.dynamic.chello.pl
2018/07/31 15:24:27
Podoba mi sie wszystko co robione recznie sama wiele rzeczy potrafie sama wykonac. Super bloh cenie ludzi z pasja i radoscia z tego co robia w wolnej chwili zapraszam zoataw jakis slad:modnybuziaczek177.blogspot.com
-
2018/08/01 12:51:00
Piekna Ty i piękna chusta,widać na jednej z fotek złotą nitkę,pokazuj następne chusty,
-
2018/08/01 18:22:26
Ślicznie wyglądasz w tej chuście. Obecnie mamy takie czasy, że mało która kobieta myśli o tym, aby w kościele mieć zakryte ramiona. Miejsce u uroczystość zobowiązują.
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl