Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Porządek w drutach i szydełkach być musi!

    Kolejne dziewiarki zostaną wyposażone w etui i w ich akcesoriach zapanuje porządek. Każda wybrała takie kolory, jakie lubi najbardziej, dlatego są niezwykle osobiste. Każde inne, każde piękne...
    Uszycie jednego zajmuje mi ok. 8-9 h. Wydaje się, że to nic takiego, ale te wszystkie małe przegródeczki, kieszonki są dość czasochłonne. Niemniej jednak zawsze efekt końcowy wynagradza mi poświęcone godziny.
    Pierwsze etui, które dzisiaj pokażę powstało zarówno na wymienne druty krótkie i długie, szydełka oraz druty skarpetkowe :)

    Kolejne to nowy dom dla drutów na żyłce oraz drutów skarpetkowych :)

    Ostatnie etui na dziś- najbardziej energetyczne, przeznaczone jest na druty na żyłce oraz na cały komplet szydełek :)

 

    Jak Wam się podobają?
    Pozdrawiam serdecznie :)

czwartek, 17 maja 2018, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2018/05/19 08:16:38
U mnie to w jednej przezroczystej szklance szydełka
a w drugiej szklanicy wszystkie druty mieszczą się,
niezłe bukiety i też porządek jest:)
-
2018/05/19 12:40:38
Każdy sposób dobry, jak spełnia swoje funkcje ja mam tyle drutów i szydelek, że musiałabym mieć cały serwis kawowy hehe :-) poza tym często zabieram druty i szydelka i jest wygodniej mieć je w jakimś piorniku :-):-) pozdrawiam
-
2018/05/19 17:10:48
Piękne schowki na szydełka i inne przybory do prac ręcznych.
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl