Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Wiosenne etui w ptaszki

    Długo oczekiwana wiosna nadeszła. Jest pięknie- słonecznie i ciepło. W końcu będę mogła przenieść się z robótkami do ogrodu :)
    W między czasie kolejnych prac szydełkowych i drutowych powstało kolejne etui na druty. Uszyte ściśle według wskazań nowej właścicielki. Pomieści w sobie zarówno druty wymienne, niewymienne, jak i skarpetkowe oraz żyłki i inne akcesoria :) Takie 4 w 1. Wszystkie kieszonki na druty standardowo zostały wyposażone w górne zakładki, które mają na celu zapobieganie drutów przed wypadaniem.

    Jestem bardzo zadowolona z tego zestawienia kolorów. Wyszło radosne etui, które będzie cieszyć oko następnej dziewiarki :)
    Pozdrawiam słonecznie :*

 

niedziela, 08 kwietnia 2018, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2018/04/09 13:12:39
Cudowne,perfekcyjne szycie,ekstra kolorki.
-
2018/04/09 14:11:40
Urocze!
-
2018/04/15 20:47:31
Śliczne;)
-
2018/04/18 08:33:07
Urocze! Bardzo podoba mi się odświeżony wygląd Twojego bloga :)
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl