Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Kolejne lisie etui

    Bardzo się cieszę, że moje etui cieszą się takim powodzeniem i przypadają do gustu :) Każde jest inne i nie ma dwóch takich samych. Zasada ta tyczy się wszystkich moich prac (za wyjątkiem ozdób świątecznych). Nigdy nie robię dwóch takich samych rzeczy.
    Tym razem powstało etui na szydełka. Motywem przewodnim po raz drugi są liski, ale w towarzystwie zieleni i pomarańczu. Pierwszy raz zastosowałam napy przy kieszonkach. W porównaniu z moją pierwszą napownicą, ta, którą mam teraz (Prym Love) jest fantastyczna. Napy nabija się łatwo, bez użycia siły.

    Ostatnio zamówiłam nowe tkaniny, więc będę mogła teraz zaszaleć przy szyciu :)
    Pozdrawiam serdecznie :)

sobota, 14 kwietnia 2018, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2018/04/14 19:30:42
śliczne!
-
2018/04/15 19:58:52
cudne :-)
-
2018/04/15 20:46:39
Świetne etui!
-
2018/04/27 03:12:58
Ładne etui. Oj piękne materiałki można teraz kupić.... i szyć i szyć. Pozdrawiam.
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl