Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Summer Cal- Emerald

    Ostatnio bardzo zaniedbałam mój Summer Cal i miałam z tego powodu spore wyrzuty sumienia. W zasadzie do motywu 11 byłam bardzo systematyczna, a teraz nadrobię zaległości. Obiecałam sobie kiedyś, że całość skończę do Bożego Narodzenia... Czy się uda? Zobaczymy. Staram się nigdy nie robić swoich projektów wbrew sobie, bez ochoty i weny, ale wyjątki oczywiście się zdarzają :)
    Motywy Emerald ukończyłam już jakiś czas temu, ale albo nie było czasu na zrobienie zdjęć, albo miałam coś ciekawszego do pokazania. Aż w końcu nadszedł dzień dzisiejszy i w końcu zebrałam się w sobie.

    Obecnie pracuję nad ostatnią partią kwadratów "Jade". Później wielkie zszywanie. Już nie mogę się doczekać... a dotychczasowe efekty mojej pracy wyglądają tak:

    Pozdrawiam :*

czwartek, 26 października 2017, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2017/10/26 19:53:11
I ja nie mogę się doczekać finału,sporo pracy ale to będzie cudo.
-
2017/10/27 12:35:06
Też czekam na efekt końcowy! Będzie pięknie!
-
2017/10/29 10:09:58
Oj będzie cudeńko! A te najnowsze kwadraty - pierwsze skojarzenie: suszone pomidory :) Nie pytaj dlaczego, pojęcia nie mam :) Świetne połączenie barw :)
-
2017/10/29 16:12:24
Fajne połączenia kolorów;)
-
2018/01/08 13:50:34
Wow, bardzo ciekawy wzór stworzyłaś, imponuje mi to. Podziwiam że chce ci się tak to dziergać, ja nie miałabym cierpliwości :)
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

zBLOGowani.pl