Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Z różą

    Pogoda dzisiaj dopisała- aż miło stało mi się na placu zabaw z dziećmi :) Niestety z prognoz pogody wynika, że na razie koniec tego dobrego. Zobaczymy czy to prawda i na jak długo :( Niemniej jednak, czy ciepło, czy ziemno, czy deszcz, czy słońce, robótkować można zawsze ;p
    Aktualnie kończę nowy wielkanocny koszyczek i serwetkę z motywem świątecznym. Muszę zabrać się za kolejne torebki, bo są chętni :) Stąd też "to coś" mimo, że już prawie skończone musi poczekać na ostateczne szlify i prezentację :)
    Dzisiaj chciałam pokazać Wam bieżniczek z różą- taki spóźniony kwiat dla wszystkich odwiedzających Pań z najlepszymi życzeniami.

    Pozdrawiam Was serdecznie :)

______________________________________________________________________________

Fanpage Skład rękodzieła

wtorek, 10 marca 2015, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2015/03/10 19:25:58
Piękna serwetka
-
2015/03/10 19:43:36
Piękny bieżniczek! Funpage polubiony. Pozdrawiam ;)
-
2015/03/11 13:13:02
Piękna oprawa, delikatna i przez to uwydatniająca śliczną różę. :)
Pozdrawiam ciepło.
-
2015/03/11 18:34:49
piekna,takiej jeszcze nie widziałam,
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl