Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Osiem wielkanocnych kurczaczków

    Wracając do wymianki z Iwonką, chciałam Wam zaprezentować serwetkę wielkanocną z motywem kurczaczków. Bardzo spodobał mi się ten wzór, podobnie jak ten z zajączkami, który już prezentowałam :) Iwonce bardzo się spodobała ta praca, bo prezentowałam już ją na fanpage.
    Dzisiaj przystąpiłam do realizacji ostatniego elementu wymiany, a mianowicie bransoletki. Nawlekając koraliki w odpowiedniej sekwencji bardzo się wyciszyłam i uświadomiłam sobie, że robótki bardzo mi pomagają w osiągnięciu spokoju, redukcji codziennego stresu (zwłaszcza tego z pracy) i samodoskonaleniu. Dzięki nim czuję, że moje życie jest wypełnione, sensowne i szczęśliwe :) Czy Wy macie podobne odczucia?

    A oto serwetka:

    Jak Wam się podoba?
    Ja tymczasem Was pozdrawiam ciepło i wracam do swoich robótek :)

niedziela, 15 marca 2015, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2015/03/15 19:55:03
Serwetka super i hiacynt taki piękny.
Są robótki, które mnie wyciszają, a należą do nich robótki na drutach, których ostatnio nie mogę wykonywać (o dzianinach piszę w moim równoległym blogu oczka.blox.pl )
Bardziej wycisza praca w ogródku, ale to raczej sezonowa sprawa.
Pozdrawiam ciepło.
-
2015/03/15 21:19:29
piękne ta serwetka, mnie też te pracy wyciszają ,chyba że coś nie wychodzi to wtedy problem.
-
Gość: , *.dynamic.chello.pl
2015/03/16 07:09:12
jest cudowna, taka żółciutka i świąteczna...
-
2015/03/16 08:32:43
Piękna serwetka :) Pracujesz jak mróweczka. Mnie bardo uspokaja szydełkowanie, ale nie wiem czy nawlekanie koralików nie doprowadziło by mnie do szału.
Pozdrawiam
-
2015/03/16 17:13:45
Serwetka piekna , chiacent też , a ja twierdze że z wiekiem człowiek robi sie bardzo nerwowy i nic nechce uspakajać.
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl