Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

I do mnie zawitał Mikołaj :)

   Wczoraj kiedy wróciłam do domu, czekała na mnie niespodzianka- paczuszka wymiankowa od Mikołaja- Joasi. Jestem oczarowana jej zawartością. Zresztą sami zobaczcie:

Tak się ucieszyłam, że trudno to opisać. Dosłownie jak dziecko.

    Wczoraj nie miałam niestety czasu na szydełkowanie, bo robiłam pacynki do teatrzyku "Czerwony Kapturek" dla dzieci. Przeważnie swoje pomoce dydaktyczne laminuję, żeby wystarczyły na dłużej. Przede mną jeszcze przygotowanie postaci do innego teatrzyku, ale to w weekend.

     Tymczasem żegnam się z Wami, bo mój wianek na drzwi jakoś się nie zbliża ku końcowi :)
     Pozdrawiam :*

środa, 03 grudnia 2014, daga313
Tagi: różności

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl