Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Anioły na upominki

    Jakiś czas temu martwiłam się czy zdążę jeszcze wykonać upominki dla babć- wymyśliłam, że będą to anioły do zawieszenia, podobne, ale jednak inne :) Wyrobiłam się ze wszystkim! Teraz mam nawet czas na robienie czegoś nadprogramowego ;p Anioły wyszły bardzo fajnie, jestem z nich zadowolona. Myślę, że babciom również przypadną do gustu.

    Oba moje anioły mają taką samą głowę, bo ta pusta jakoś mi się nie spodobała oraz zostały dodatkowe ozdobione kordonkami metalizowanymi. Poza tym w tym drugim dołożyłam do skrzydełek koronkę :)

    Miłych przygotowań przedświątecznych :*

   

poniedziałek, 22 grudnia 2014, daga313

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: http: tkasia79.blogspot.com, *.internetdsl.tpnet.pl
2014/12/22 15:12:08
Bardzo ładne Anielice :) Wesołych świąt!!!
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl