Witajcie na moim blogu! Na początek może napiszę kilka słów o sobie. Jestem Dagmara- mama wspaniałej dwójki, nauczycielka i oligofrenopedagog. Druty i szydełko to moja wielka miłość. Namiętnie kupuję włóczki i inne akcesoria robótkowe. Mam silną potrzebę posiadania tego wszystkiego, mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie dam rady tego przerobić p Ponadto jestem współzałożycielką facebook owej grupy Chusty i szale razem dziergane . Również maszyna do szycia nie jest mi obca. Bardzo lubię projektować i szyć etui na druty i szydełka właśnie. Aktualnie zawodowo również jestem związana ze sztuką i zarażam moich uczniów pasją tworzenia :
Blog > Komentarze do wpisu

Jak to się zaczęło?

    Mam na imię Dagmara i aktywnie szydełkuję od około 2 lat, jednak umiejętność tą posiadłam już znacznie wcześniej. Samych podstaw nauczyła mnie babcia, której za to serdecznie dziękuję, bo dzięki temu dowiedziałam się co z czym i jak ;p Obecnie uczeń przerósł mistrza i wnuczka lepiej szydełkuje od babci :)
    Oprócz tego jestem nauczycielką w przedszkolu, stąd też często wykonuje różnego rodzaju ozdoby z papieru, których zdjęcia również postaram się tutaj zaprezentować.
    Ale to jeszcze nie wszystko...
    Jakiś czas temu dorobiłam się maszyny do szycia. W końcu zrealizowałam marzenie, które dojrzewało we mnie przez bardzo długi czas. Oczywiście nie mam zamiaru być zawodową krawcową, ale samo szycie małych drobiazgów sprawia olbrzymią radość.
    Swoje prace prezentuję na Facebooku, ale stwierdziłam, że to trochę za mało, bo same zdjęcia prac nie oddają ich charakteru, jeśli nie są opatrzone jakimkolwiek komentarzem i opisem ze strony autora :) Będę się starać w miarę systematycznie dodawać wpisy i dzielić się wszystkim z Wami- czytelnikami i obserwatorami :)

wtorek, 02 września 2014, daga313
Tagi: różności

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/11/11 15:26:38
Właśnie weszłam tutaj linkiem na facebooku. Chętnie będę oglądać Pani prace i komentować. :)
-
Gość: Szydełko Agnieszki, *.czarnet.pl
2014/12/16 10:26:52
Ślicznie tu u Ciebie ;) Tworzysz ciut inaczej niż Ja, więc tym bardziej miło było pooglądać. W miarę jak czas pozwoli będę do ciebie wpadać z wirtualnymi odwiedzinkami. A odpowiadając na Twoje zapytanie u mnie na blogu - nawet pytać nie musiałaś, oczywiście, że możesz dodać mojego bloga do ulubionych - będzie to dla mnie zaszczyt :)
Polskie Rękodzieło - katalog blogów

<">">
zBLOGowani.pl